Projekty online

 

W związku z dużym zainteresowaniem  projektami online  kilka lat temu wprowadziłam je na stałe  do swojej  oferty. Obecnie większość projektów wykonuję  całkowicie zdalnie.

Jak to działa ?
Zamawiasz projekt bez wychodzenia z domu.  Plusem jest bardzo wygodna forma komunikacji – na e-maile można odpowiadać o dowolnej porze. Wszystkie zagadnienia i kolejne propozycje możesz przemyśleć bez pośpiechu.  
Projekt końcowy wygląda tak samo  jak w przypadku projektowania tradycyjnego – zmienia się jedynie kanał przekazu.
Otrzymujesz wszystko co niezbędne do realizacji wnętrza.  Meble i dodatki również  możesz kupić online, co także pozwala zaoszczędzić Twój czas.

Projektowanie ze mną  to nie tylko wielka radość z pięknych wnętrz, ale także przejrzysty i prosty proces projektowy.

Od czego zacząć ?
Wybierz swój ulubiony styl wnętrz. Pomocne w tym będą  projekty pokazane w  moim portfolio.
Skontaktuj się ze mną, opisz jakie wnętrza podobają Ci się najbardziej.   Jeżeli jest to możliwe,  dołącz rzuty pomieszczeń, lub  podaj  ich metraż. Określi też na kiedy planowany jest początek prac wykończeniowych.
Otrzymasz ode mnie wiadomość  z wyceną projektu w wersji koncepcyjnej i kompleksowej.

Na początkowym etapie współpracy proszę o wypełnienie  ankiety, która pozwoli  mi bliżej poznać  Twoje potrzeby w zakresie projektowanego wnętrza.
 Jeśli posiadasz plan deweloperski zazwyczaj  wystarczy. Jeśli nie posiadasz gotowych planów poinstruuję Cię jak wykonać pomiar pomieszczenia. Ze mną potrwa  to tylko kilka chwil.

Następnie  przygotowuję  układy funkcjonalne czyli rzuty 2D, na których widoczne jest przyszłe ustawienie poszczególnych elementów w pomieszczeniach i ewentualne zmiany w układzie ścian.

W następnej kolejności  ustalamy wyposażenie oraz materiały wykończeniowe.  
Potem na bazie wybranego rzutu 2D i wszystkich zebranych ustaleń  powstaje  fotorealistyczna wizualizacja wnętrza.  Do wizualizacji  każdego wnętrza masz możliwość  zmiany, co pozwala zobaczyć pomieszczenia  w więcej niż jednej odsłonie i podjąć świadomą decyzję.

Po akceptacji powstaje lista zakupów wyposażenia,  pozwalająca na realizację projektu.
Lista zawiera spis rzeczy z projektu : meble, lampy, materiały z nazwą, ilością i możliwym miejscem zakupu.

Jeśli wybierzesz projekt koncepcyjny na tym etapie kończy się nasza współpraca .

Gdy wybierzesz  projekt kompleksowy  otrzymasz także rysunki dla wykonawców : rzuty, widoki ścian, rysunki mebli na zamówienie.

Jeśli masz jakieś wątpliwości, zapytaj odpowiemy na wszystkie pytania.
Zapraszam do współpracy.

 

 

PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ
ARCHITEKT AGNIESZKA KRAWCZYK